Dostępność: w magazynie
Czas wysyłki: 24 godziny
Koszt wysyłki: od 10,90 zł
Numer katalogowy: 00038874
Stan magazynowy: 35 szt.
Kod EAN: 5908272011388
Stan produktu: Nowy
Moduł Ethernetowy W5100 to doskonałe rozszerzenie dla projektów z Arduino, umożliwiające komunikację z siecią lokalną i Internetem. Dzięki zintegrowanemu układowi WizNet W5100 oraz slotowi na kartę microSD, moduł pozwala nie tylko na przesyłanie danych, ale również ich zapisywanie – bez konieczności używania dodatkowych komponentów.
Świetnie sprawdza się w projektach z rejestracją danych, monitorowaniem środowiska, inteligentnym domem, a także w prostych serwerach WWW opartych na Arduino.
Zasilanie: 5 V (z pinu Arduino)
Układ sieciowy: WizNet W5100 z buforem 16 KB
Interfejs komunikacyjny: SPI
Prędkość transmisji: 10/100 Mb/s
Gniazdo na kartę: microSD
Pobór prądu: ok. 10 mA
Wymiary: 74 × 54 × 29 mm
Temperatura pracy: -20°C do +70°C
Kompatybilny z Arduino – działa z bibliotekami Ethernet i SD
Dwa w jednym – połączenie sieciowe i zapis danych w jednym module
Stabilna komunikacja – bufor 16 KB zapewnia płynną transmisję
Prosty montaż – współpracuje przez interfejs SPI
Wszechstronne zastosowanie – od serwerów WWW po systemy IoT
Tworzenie lokalnego serwera WWW
Wysyłanie danych do aplikacji sieciowych
Odczyt i zapis danych na karcie microSD
Monitorowanie i zdalne sterowanie urządzeniami
Możesz zbudować system, który zczytuje dane z czujnika temperatury i wilgotności, zapisuje je na karcie SD oraz jednocześnie udostępnia je w sieci przez przeglądarkę – wszystko na bazie jednego Arduino i tego modułu.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.